Dodávateľ:

Všetok tovar v tomto elektronickom obchode dodáva firma Avetech spol.s r.o.

Cena:

Predávajúci predáva za cenu uvedenú v tomto obchode Cena je uvedená bez DPH a je vrátane balného.

Dodacie lehoty:

Tovar , ktorý je na sklade, je expedovaný najneskôr do 48 hodín po prijatí objednávky, pri dodaní na dobierku, prípadne neodkladne po obdržaní platby, pri platbách prevodom alebo prostredníctvom GSM Banking.

Spôsob dodania:

  • Prepravná služba – najčastejší spôsob dodania pre spoločnosti – právnické a fyzické osoby, úrady a inštitúcie. Cena tovaru bude navýšená o prepravný poplatok vo výške 5,- € bez DPH . Tovar bude zaslaný na zadanú adresu.
  • Slovenská pošta – najčastejší spôsob dodania pre súkromné osoby. Cena tovaru bude navýšena o poštovné, vo výške 5,-€ bez DPH . Tovar bude zaslaný na zadanú adresu.

 

Pri objednávke prevyšujúcej čiastku 120,- € bez DPH je dopravné u všetkých spôsobov dodania zdarma

  • Osobne – tovar si môžete vyzdvihnúť osobne, v našom sklade, na adrese Avetech spol.s r.o., Nová Rožňavská 135, Bratislava – Nové Mesto, po telefonickej dohode.

 

Spôsob platby:

  • Dobierka – platba pri prevzatí tovaru na Slovenskej pošte alebo prepravnou službou.
  • Platba vopred – kupujúci uhradí vopred čiastku na účet dodávateľovi. Tovar je expedovaný hneď, po pripísaní čiastky na náš účet.
  • Hotovosť – tovar zaplatíte pri odbere tovaru v našom sklade.
  • GSM Banking – kupujúci uhradí vopred čiastku na účet dodávateľa. Tovar je expedovaný hneď, po pripísaní čiastky na náš účet.

 

Ochrana osobných údajov:

Firma Avetech sa zaväzuje, že nepoužije osobné dáta zákazníka, na komerčnú ponuku, nemajúcu súvislosť s internetovým obchodom a ďalej, že nebude osobné dáta zákazníka predávať, či inak poskytovať tretím osobám. Na žiadosť zákazníka budú jeho osobné dáta vymazané z našej databázy.